Autostiklu remonts

T.: +371 67562222 Rīga, Šmerļa iela 3, LV-1006 Pr.-Pk.:9:00-18:00; Se.:10:00-14:00; Sv.:slēgts
icon

Vējstikla nomaiņa 2-3 stundu laikā

icon

Garantija servisa pakalpojumiem 1 gads

icon

Garšīga kafija bez maksas

icon

Gaisa kondicionētājs vasarā un WI-FI

1 2 3 4

Viens no populārākajiem gadījumiem, kad nepieciešams veikt auto stiklu remontu, ir iepriekšēja nekvalitatīvā darba labošana. Piemēram, auto vējstikla nekvalitatīva ielīmēšana vai neatbilstošu līmēšanas materiālu izmantošana. Veicot auto stiklu remontu vai maiņu noteikti jālieto attiecīgajam darbam paredzētās auto ķīmijas.

Ja auto vējstikls ir atlīmējies, steidzami jāveic tā pārlīmēšana, lai novērstu iespēju rasties tālākiem auto bojājumiem.

Tāpat aktuāls auto stiklu remonts ir – ūdens iekļūšana salonā, slapji auto paklājiņi u.tml. Ja vējstikls nav bojāts, jāpārbauda auto ūdens notekcaurules. Ja nav veikta to tīrīšana, tas jāizdara, lai novērstu ūdens iekļūšanu salonā.

Ja stiklā ir trāpījis akmens, šķemba vai riepu radze, kā rezultātā izveidojies vējstikla uzsitums kā zemāk redzams attēlā, šādam iznākumam arī ir risinājums. Pirmkārt, lai kvalitatīvi veiktu auto vējstikla remontu auto īpašniekam iesakām uz konkrētā uzsituma uzlīmēt līmlentes gabalu, lai novērstu netīrumu iekļūšanu bojājumā.

 

 

Nereti ļoti būtiska ir auto vējstikla plaisas apturēšana no tālākā progresa. Ja vējstikla plaisa ir laicīgi pamanīta, to var apturēt un paildzināt laiku līdz vējstikla nomaiņai, kas ir efektīvs un ekonomisks risinājums.

Veicam arī svilpojošu, atlīmējušos, nepareizi uzstādītu auto stiklu moldingu remontus, labošanu un atkārtotu uzstādīšanu, ja nav iespējams veikt kvalitatīvu moldinga remontu.